Hodnocení obchodu na Zboží.cz

CASATI Pittura Primavera bianca 14l

Kód: PRIM14
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: PRIMAVERA
1 050 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení

Primavera - Casati: Exkluzivní malířská barva, která se vyznačuje vysokou kryvostí a nízkou spotřebou. Spotřeba 1l/7-10m2, balení 14l (25kg) - vydatnost 100-140m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA je malířská barva s vysokou odolností proti otěru.

 

Popis

Barva se vyznačuje dobrou paropropustností, výbornou krycí schopností a bělostí. Barevné odstíny dosáhneme pomocí tónovacího zařízení CASATI ve více jak 5000 odstínech nebo pomocí universálního tónovacího pigmentu ARLECCHINO, UNIVERSAL. PRIMAVERU používáme k dekorativní ochraně vnitřních stěn a stropů.

 

Použití

Podklad musí pevný, suchý (orientační doba schnutí podkladních omítek: každý cm tloušťky 7-10 dní) a čistý, bez uvolněných částic, prachu, zbytků olejů, mastnot a jiných nečistot. Hrubé a nerovné povrchy je možné vyrovnat tmelem. Uvolněné omítky odstraníme a nahradíme je novými, odstraníme také všechny uvolněné (zvlášť hlinkové, vápenné a jiné vodou rozpustné) barvy a olejové nátěry. Před prvním nátěrem disperzními barvami podklad impregnujeme.

Nanášení barvy

Na připravený podklad naneseme PRIMAVERU válečkem, štětcem nebo stříkáním - natíráme-li poprvé, naneseme barvu ve dvou vrstvách, při obnovování nepříliš znečištěných povrchů obyčejně stačí jeden nátěr. Barvu můžeme rozředit vodou a to max. do 30%, druhý nátěr nanášíme na suchý první nátěr. Nátěry jsou suché po 3-4 hodinách.Teplota podkladu nesmí být nižší než +5 C a vyšší než +30 C.

Vydatnost: 8 - 10 m2/l v jednom nátěru (závisí na hrubosti a savosti podkladu).

 

Čištění nářadí

Nářadí ihned po použití očistíme vodou, mokrým hadrem lze lehce odstranit také všechny skvrny.

 

Ochrana zdraví při práci a první pomoc

 

Při práci s výrobkem není nutné používání zvláštních ochranných prostředků. V případech, kdy by materiál mohl při práci padat do očí, používáme brýle nebo ochrannou masku.Osoby s citlivou pokožkou musejí používat ochranné rukavice. Po práci si omyjte ruce vodou a mýdlem. Oči zasažené dobře vypláchněte vodou, ve vážných případech vyhledejte zdravotnickou pomoc.

Balení Plastové nádoby: 5 a 14 litrů.

Skladování

PRIMAVERU skladujeme při teplotě +5 C až 25 C. NESMÍ ZMRZNOUT ! V originálním, dobře uzavřeném a nepoškozeném balení je trvanlivost výrobku nejméně 18 měsíců.

 

Technické návody v tomto prospektu jsou dány na základě našich zkušeností s cílem, aby při použití výrobku byly dosaženy optimální výsledky. Za škody způsobené špatným výběrem nebo nesprávným používáním a nekvalitním provedením nepřebíráme odpovědnost. Mezi jednotlivými výrobními šaržemi mohou být menší rozdíly v barevných odstínech.

 

Tento technický list nahrazuje všechna předchozí vydání.

Doplňkové parametry

Kategorie: MALÍŘSKÁ BARVA
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: