Hodnocení obchodu na Zboží.cz

O NÁS

Vážení zákazníci,
chcete poznat, jaké to je být jako v bavlnce? My tak s našimi zákazníky zacházíme již od minulého století. Věnujeme se Vám totiž nad rámec běžného pultového prodeje. Poradenský servis nabízíme zdarma. Zárukou finanční úspory a nadstandardních záruk je bonusový program pro naše vracející se zákazníky.

Široký sortiment obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a dalších doplňků potřebných ve funkční a krásné koupelně, je u nás samozřejmostí.
 
Ve 3D návrhu koupelny se vždy snažíme vcítit do Vašich představ a přání. Před finálním návrhem velmi pečlivě prodiskutujeme Vaše přesné zadání a doporučíme materiály podle našich dlouholetých zkušeností – naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se budou vracet a budou o kvalitách naší práce referovat svým přátelům, známým a rodině. Velkou část nových klientů získáváme právě na doporučení našich spokojených zákazníků.

Podporujeme správné věci. Již řadu let sponzorujeme festival Mezi ploty (www.meziploty.cz) v bohnické léčebně a projekt UNICEF. Jednorázovými finančními dary pomáháme i dalším prospěšným akcím.
 
Děkujeme za projevený zájem.
Váš Petr Tauchman,
ředitel společnosti RUBIKON stavby

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení