Hodnocení obchodu na Zboží.cz

O NÁS

Vážení zákazníci,
chcete poznat, jaké to je být jako v bavlnce? My tak s našimi zákazníky zacházíme již od minulého století. Věnujeme se Vám totiž nad rámec běžného pultového prodeje. Poradenský servis nabízíme zdarma. Zárukou finanční úspory a nadstandardních záruk je bonusový program pro naše vracející se zákazníky.

Široký sortiment obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a dalších doplňků potřebných ve funkční a krásné koupelně, je u nás samozřejmostí.
 
Ve 3D návrhu koupelny se vždy snažíme vcítit do Vašich představ a přání. Před finálním návrhem velmi pečlivě prodiskutujeme Vaše přesné zadání a doporučíme materiály podle našich dlouholetých zkušeností – naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se budou vracet a budou o kvalitách naší práce referovat svým přátelům, známým a rodině. Velkou část nových klientů získáváme právě na doporučení našich spokojených zákazníků.

Podporujeme správné věci. Již řadu let sponzorujeme festival Mezi ploty (www.meziploty.cz) v bohnické léčebně a projekt UNICEF. Jednorázovými finančními dary pomáháme i dalším prospěšným akcím.
 
Děkujeme za projevený zájem.
Váš Petr Tauchman,
ředitel společnosti RUBIKON stavby