Vše o nákupu

Děláme vše pro vaši spokojenost a pohodlný nákup. Vyškolení prodejci vám doporučí, pomohou s výběrem přímo na prodejně. Dáváte-li přednost nákupům z pohodlí domova, využijte RUBIKON e-shop. Snadno si ověříte dostupnost vámi vybraného produktu. 

Doprava a platba

Zakoupené zboží je k vyzvednutí a zaplacení hotově na našem skladě na adrese Spojovací 940/37, 190 00 Praha 9, nebo hotově i kartou na naší prodejně na adrese Voctářova 679, 180 00 Praha 8. 

Expresní balíková služba

Zásilková přepravní společnost PPL, doručuje zboží zpravidla následující pracovní den od předání zásilky z našeho skladu. Zásilky jsou doručovány mezi 8:00 - 17:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.
Před dodáním zásilky budete řidičem vybrané přepravní společnosti kontaktováni na telefonu uvedeném v objednávce a bude vám sdělen přibližný čas doručení zásilky.
V případě zájmu je možné si zásilky vyzvednout osobně na depu přepravní společnosti, která poveze váš balík. Obecně je však doporučeno, nechat si dodat balík do zaměstnání, nebo na jiné místo, kde jste v tomto časovém intervalu k zastižení. Při převzetí je možné platit kartou i hotově.

Doporučený postup při převzetí zásilky

Při doručení zásilky věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. překontrolujte neporušenost ochranné pásky a obalu (případné proražení kartonu či stahovací fólie, jíž je zboží připevněno k paletě). Porušení může nasvědčovat neopatrnému zacházení se zásilkou během přepravy a možnému poškození zboží. Pokud při kontrole narazíte na jakýkoli náznak toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Je-li zásilka poškozena, trvejte na sepsání reklamačního protokolu.


 

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

RUBIKON stavby veškeré získané osobní údaje zákazníků používají pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. 
Platné znění souhlasu se zpracování osobních údajů nalezete v sekci o ochraně osobních údajů.