Nordlux X- konektor Link provedení bílá 86079901
Kód: 86079901Detailní popis produktu
Univerzální propojení Link System je důmyslně propracovaný systém, na který můžete libovolně zavěšovat svítidla. X- konektor Link k propojení lišt s Link systémem vám nabízíme v bílé a černé variantě. Poskládejte si osvětlení sami, jak potřebujete.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 5701581402485 |
| Materiál: | plast, kov |
| Délka: | 17,2cm |
| Šířka: | 17,2cm |
| Výška: | 1,8cm |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá, černá |
| Kolekce: | Link |
| Maximální příkon: | 660W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)