Nordlux Villo provedení hnědá 2213253218
Kód: 2213253218Související produkty
Detailní popis produktu
Lehké a vzdušné Hitem posledních let jsou papírová závěsná stínítka. Villo z rýžového papíru zútulní relaxační zóny, dětské pokoje, provzdušní a odlehčí vzezření obývacího pokoje či ložnice. Ideální také na chatu nebo do masérského studia. Stínidlo je k dostání v sedmi barevných provedeních a bude lahodit oku i zhasnuté. Stínítko se dodává bez zavěšení (tedy i objímky pro žárovku). Vyhovující zavěšení najdete v souvisejícím zboží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stínidla s doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5704924016332 |
| Materiál: | papír |
| Výška: | 24cm |
| Hmotnost: | 0,17kg |
| Provedení: | olivově zelená, hnědá |
| Záruka: | 2 roky |
| Žárovka: | ne |
| Nutné dokoupit: | Zavěšení, nástěnný závěs, stojací nebo stolní stojan. |
| Kolekce: | Villo |
| Průměr stínítka: | 60cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)