Nordlux Kyklop Cone provedení rezavá 2318071009
Kód: 2318071009Související produkty
Detailní popis produktu
Světelná show Kyklop Cone je moderní elegantní venkovní nástěnné svítidlo navržené dánským designérským duem Says Who. Stínidlo v kónickém tvaru osvětluje okolní stěny směrem dolů, sluší mu to samostatně i ve skupině světel. Světlo umožňuje paralelní zapojení, dostupné je v černé a rezavé barevné variantě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015533 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Hloubka: | 17,5W |
| Výška: | 22,1cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | rezavá |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kyklop |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 15,6cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)