Nordlux Aeron 60 stropní 2512696001
Kód: 2512696001Související produkty
Detailní popis produktu
Vzdušné stínítko Vzdušné strpní svítidlo Aeron 60 od Nordluxu je ideálním doplňkem pro vytvoření útulné a klidné atmosféry. Díky jemné látce, natažené přes kovovou konstrukci, do místnosti vysílá tlumené světlo. Ideálně tak osvětlí například vaši ložnici. Svítidlo si navíc velmi jednoduše sami sestavíte pomocí drátů a vestavěné stahovací šňůrky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5704924025044 |
| Materiál: | textil, kov |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 60cm |
| Průměr baldachýnu: | 40cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 15W |
| Výška stínítka: | 24cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)