Nordlux Adaptér Link provedení bílá 79069901
Kód: 79069901Detailní popis produktu
Univerzální adaptér Link System je důmyslně propracovaný systém, na který můžete libovolně zavěšovat svítidla. Adaptér Link vám nabízíme v bílé a černé variantě a připojíte na něj jakékoli závěsné svítidlo. Poskládejte si osvětlení sami, jak potřebujete.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 5701581273283 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 8cm |
| Hloubka: | 5,5cm |
| Šířka: | 3,5cm |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá, černá |
| Kolekce: | Link |
| Max. nosnost: | 2,25-4kg |
| Maximální příkon: | 115W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)