RENDL SWING nad obraz česaný hliník 230V LED 8W 3000K R12952
Kód: R12952Detailní popis produktu
Lineární LED svítidlo vhodné pro nasvětlení obrazů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8595685417943 |
| Materiál: | česaný hliník |
| Délka: | 49 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 8 |
| Šířka: | 21 |
| Výška: | 49 |
| Hmotnost: | 0.94 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.84 |
| Intenzita osvětlení: | 750 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 49 /21/49 (V/Š/D) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)