RENDL MELISA 25 stropní hliník 230V LED 12W 3000K R11296
Kód: R11296Detailní popis produktu
Přisazené LED diodové svítidlo s mléčným akrylátovým stínidlem a límcem z česaného hliníku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8595685404547 |
| Materiál: | Hliník |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 12 |
| Výška: | 7 |
| Hmotnost: | 1.2 |
| Průměr: | 25 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 1 |
| Intenzita osvětlení: | 840 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 25/7 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)