RENDL KELLY LED I nástěnná černá 230V LED 12W 24° 3000K R12333
Kód: R12333Detailní popis produktu
Nástěnné nebo stropní svítidlo s náklopnými reflektory. Svítidlo je dodávané včetně LED modulů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8595685412276 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 135 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 12 |
| Šířka: | 19 |
| Výška: | 119 |
| Hmotnost: | 0.78 |
| Průměr: | 119 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.69 |
| Intenzita osvětlení: | 600 |
| Led: | 1 |
| Úhel náklonu: | 160 |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)