RENDL ASTERI LED závěsná satinované sklo/chrom 230V LED 35W 3000K R14620
Kód: R14620Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo se stínidlem ze satinovaného skla. Spodní krycí sklo je zajištěno chromovou kruhovou deskou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 8595685433547 |
| Materiál: | satinované sklo |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 35 |
| Výška: | 6 |
| Hmotnost: | 3.4 |
| Průměr: | 37 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 2.9 |
| Intenzita osvětlení: | 3100 |
| Led: | 1 |
| Materiál 2: | chrom |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)