PMH Radiátor Pluto 245x1500mm, Černá - pololesk P2B/4
Kód: P2B/4Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Radiátor s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu.
Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pluto


Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.46 kg |
| Barva: | Černá - pololesk |
| Objem: | 6.00 |
| Hmotnost: | 9.46 |
| Rozměr: | 245x1500mm |
| Rozteč: | 210.00 / 0.00 |
| Barva: | Černá - pololesk |
| Rozměr: | 245x1500mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)