PMH Radiátor Pegasus 488x1700mm, Metalická stříbrná - strukturální PG7MES
Kód: PG7MESSouvisející produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm.
Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Jako vhodný doplněk doporučujeme chromovaný držák ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pegasus



Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.9 kg |
| Barva: | Metalická stříbrná - strukturální |
| Objem: | 9.00 |
| Hmotnost: | 19.90 |
| Rozměr: | 488x1700mm |
| Rozteč: | 450.00 / 50.00 |
| Barva: | Metalická stříbrná - strukturální |
| Rozměr: | 488x1700mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)