NIMCO UNIX ČERNÁ Police do koupelny 50 cm, do sprchy 2091-L-50-90
Kód: 2091-L-50-90Související produkty
Detailní popis produktu
Černá koupelnová police je ideální do sprchového koutu nebo k vaně bez nutnosti vrtání. Polička je vyrobena z nerezavějícího kovu s matnou černou úpravou. Zvednutá čelní strana poličky omezuje vypadávání uložených věcí. V poličce jsou vyfrézované otvory pro odkapávání vody zpět do sprchy. Jednoduchá montáž lepením, bez vrtání. Lepidlo MAMUT není součástí balení výrobku. Lze jej dokoupit pod artiklovým číslem 35003TU. Nosnost poličky 4 kg. Na výrobek je poskytována zákonná záruční doba 2 roky. GPSR GPSR informace o výrobci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8595187120594 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Hliník, Kov |
| Hloubka: | 97 |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Šířka: | 500 |
| Výška: | 54 |
| Balení (š x v x h): | 560 x 70 x 115mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Rozměr: | 401-500 mm |
| Typ montáže: | Lepení |
| Váha: | 0,64 |
| Záruční doba: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)