NIMCO BORMO Držák na ručníky dvojitý, 47 cm BR 11046D-26
Kód: BR 11046D-26Související produkty
Detailní popis produktu
Držák na ručníky dvojitý, 47 cm je skvělým doplňkem do koupelny. Spojení jednoduchosti s čistými liniemi a tvary přesně vystihuje sérii koupelnových doplňků BORMO. Prostý design této řady v sobě skloubil nadčasový vzhled, spolu s funkčností každého výrobku. BORMO nabízí prostředí plné harmonie a jednoduchosti, které z vaší koupelny vykouzlí místo, kde se budete cítit báječně a kde je relaxace zaručena. Držák na ručníky dvojitý, 47 cm bude koupelně slušet mnohem více, pokud zvolíte i další doplňky série Bormo z nabídky koupelnových a WC doplňků NIMCO. Na výrobky je poskytována prodloužená záruční doba na funkčnost výrobku 10 let. Na povrchovou úpravu výrobku je poskytována záruční doba po dobu 2 roky. Na části výrobku zahrnující: pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky je stanovena zákonná záruční doba. GPSR GPSR informace o výrobci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8595187104273 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Kov, Mosaz + nerez ocel |
| Hloubka: | 105 |
| Šířka: | 470 |
| Výška: | 22 |
| Balení (š x v x h): | 60 x 160 x 520mm |
| Povrchová úprava: | Chrom. |
| Rozměr: | 401-500 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Váha: | 0,69 |
| Záruční doba: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)