Nástěnné stmívatelné svítidlo LUCIDE BENNI 49026/03/31 - G9/28W - černé
Kód: 45201/01/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212451835 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 28 W |
| Výška [cm]: | 10.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)