Lucide ZOZY Led stolní lampa - 18256/03/30 - stmívatelná - 1x3W - černá
Kód: 18256/03/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212185839 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 4 W |
| Výška [cm]: | 53.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)