Lucide ZARO stropní bodové svítidlo koupelnové kulaté 2xGU10 černá
Kód: 69801/02/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212690104 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 35 W |
| Výška [cm]: | 16 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)