Lucide ZARO stropní bodové svítidlo koupelnové 2xgu bílá
Kód: 69800/02/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212690074 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 35 W |
| Výška [cm]: | 16 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)