Lucide ZARO IR – Nástěnný reflektor - Vnitřní/Venkovní – 2xGU10 – IP65 – se Senzorem – černé
Kód: 69802/02/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212690180 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 2 x 7 W |
| Výška [cm]: | 23 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)