Lucide XIO - nástěnné svítidlo - stmívatelné - G9 - 1x4W 2700K - Šedá 09218/04/36
Kód: 09218/04/36Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212091925 |
| Barva: | Šedá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3.5 W |
| Výška [cm]: | 9.7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)