Lucide VINZ obrazové svítidlo 2xG9 matná zlatá/mosazná
Kód: 45299/02/02Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212452184 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 28 W |
| Výška [cm]: | 15.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)