Lucide VELVET stolní lampička - E27/40W - modrá
Kód: 10501/81/37Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212105301 |
| Barva: | Tyrkysová |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 25 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 60 W |
| Výška [cm]: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)