Lucide UFOR - nástěnné svítidlo - Ø 12 cm - LED stmívatelné - 1800K/3000K - černé
Kód: 57251/06/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212570116 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 12 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5.8 W |
| Výška [cm]: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)