Lucide TIMON stolní lampička E27/25W 35cm matná zlatá/Opal
Kód: 05539/01/02Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212051394 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 25 W |
| Výška [cm]: | 35 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)