Lucide TENDO-LED - stropní svítidlo - Ø 22 cm - LED - 1x18W 3000K - Bílá
Kód: 07105/18/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212071767 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 18 W |
| Výška [cm]: | 3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)