Lucide ST64 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 6,4 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49089/07/60Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491893 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.4 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)