Lucide ST64 filamentová LED žárovka Ø 6,4 cm E27 1x4,9W 2700K - stmívatelná - průhledná
Kód: 49034/05/60Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491749 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6 |
| Výkon [W]: | 1 x 4.9 W |
| Výška [cm]: | 14.6 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)