Lucide RAMIN - Nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní - LED stmívatelné - 1x1W - IP54 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 15818/01/30Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152138 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 1 W |
| Výška [cm]: | 10.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)