Lucide Premium MARNIK - nástěnné svítidlo - LED stmívatelné - CCT - 1x13W 2700K/4000K - černé
Kód: 41205/12/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212421166 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 36 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 13 W |
| Výška [cm]: | 5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)