Lucide PERTH - Nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní - LED stmívatelné - 1x1W - IP65 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 15817/01/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152121 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 1 W |
| Výška [cm]: | 10.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)