Lucide OLIVIA závěsné stropní svítidlo - Ø50 cm - 3xE27/40W - kouřová šedá
Kód: 45401/50/65Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212452108 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 50 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 40 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)