Lucide MAGIC - nástěnné svítidlo - 1xE27 - USB nabíječka - černé
Kód: 68211/81/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212680051 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)