Lucide LUNEX - Dobíjecí nástěnné svítidlo Vnitřní/venkovní - Baterie - IP54 - bílá
Kód: 27251/02/31Související produkty
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212272416 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 11 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)