Lucide LORI - nástěnné svítidlo venkovní - IP44 - Černá 14893/01/30
Kód: 14893/01/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212144300 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 12 cm |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 21.8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)