Lucide LINDELO - nástěnné svítidlo venkovní - IP23 - Černá 29825/01/30
Kód: 29825/01/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212290366 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 23 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 26.3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)