Lucide LED žárovka G4 - Led žárovka - Ø 0,9 cm - LED - G4 - 1x1,5W 2700K - Bílá
Kód: 49029/01/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491107 |
| Patice: | G4 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 12 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Výkon [W]: | 1 x 1.5 W |
| Výška [cm]: | 3.8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)