Lucide LED žárovka ES111 12W 820 LM - stmívatelná - černá
Kód: 49041/12/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491299 |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 11 |
| Výkon [W]: | 1 x 12 W |
| Výška [cm]: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)