Lucide GIPSY - závěsné svítidlo - Ø 16,5 cm - Bílá
Kód: 35406/16/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212351562 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 16 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 35 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)