Lucide GIPSY - stropní svítidlo - Ø 7 cm - GU10 - 35100/17/31 - Bílá
Kód: 35100/17/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212351456 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 7 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 35 W |
| Výška [cm]: | 17 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)