Lucide GIPSY - nástěnné svítidlo - 35201/18/31 - G9 - Bílá
Kód: 35201/18/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212351500 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 18 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)