Lucide G95 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 9,5 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49087/07/60Související produkty
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491879 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 9.5 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)