Lucide G80 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 8 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49086/07/60Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491862 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 8 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)