Lucide FRESH - stropní svítidlo do koupelny - Ø 27 cm - IP44 - Chrom
Kód: 79158/01/12Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212790514 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 27 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 20 W |
| Výška [cm]: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)