Lucide ERIN - Nástěnné bodové svítidlo - Vnitřní / Venkovní - LED - 1x5W 2700K - IP65 - Černá
Kód: 15820/05/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152046 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 9.8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)