Lucide COLIN IP44 venkovní nabíjecí stolní lampa - baterie - LED Ø 22cm 1x3W 3000K IP44 světlé dřevo
Kód: 03843/36/72Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5411212031839 |
| Barva: | dřevo |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 36 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)