Lucide CINTRA - závěsné svítidlo - Ø25 cm - LED - stmívatelné - 3x4,7W 2700K - průhledné
Kód: 13499/13/60Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212134394 |
| Barva: | průhledné |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 25 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 4.7 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)