Lucide BRICE-LED stropní svítidlo - stmívatelné - 15W - IP44 - bílé
Kód: 28116/24/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212281302 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 24 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 3.9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)