Lucide BOLO venkovní nástěnné svítidlo 1xE27 IP44 opálová
Kód: 22206/01/30Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní nástěnné svítidlo Bolo nejen dodává atmosféru vaší zahradě nebo terase, ale také poskytuje funkční osvětlení pro útulné večery venku. Jednoduše připojte lampu ke stmívači pro uvolněnou atmosféru a správné množství světla za všech okolností. Se svým elegantním minimalistickým designem a vysoce kvalitním povrchem ze skla a oceli je Bolo stylovým doplňkem každého venkovního prostoru. Svítidlo je konstruováno do venkovního prostředí, do každého počasí. Nástěnné svítidlo je 15,5 cm vysoké a 15 cm dlouhé.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212221568 |
| Barva: | opál |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 15.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)